Dla biznesu

Dla biznesu
FineMEDIA jest regionalnym operatorem telekomunikacyjnym działającym na terenie Dolnego Śląska od 2001r.

Świadczymy usługi szerokopasmowego dostępu do internetu, cyfrowej telefonii oraz cyfrowej telewizji na bazie własnych zasobów informatycznych i telekomunikacyjnych.

Wybierz rozwiązanie dla swojego biznesu

Dysponujemy własną rozległą światłowodową siecią szkieletową i dostępową, w obrębie Wrocławia i okolic. Sieć FineMEDIA na poziomie większych węzłów zachowuje strukturę pierścieniową, co oznacza, iż każdy węzeł zasilany jest conajmniej z dwóch stron. Sprawia to, że w przypadku przerwania jednego z traktów światłowodowych, zachowana jest ciągłość działania usługi.

Dostęp do internetu

Dysponujemy własną siecią światłowodową obejmującą większą część Wrocławia i okolic. Dzięki rozległej sieci, wielu bezpośrednim stykom z innymi operatorami telekomunikacyjnymi oraz dostępowi do międzyoperatorskich punktów wymiany ruchu jesteśmy w stanie zagwarantować zerowy poziom strat pakietów, najniższe opóźnienia i najkrótsze ścieżki routingu.

Zapytaj o szczegóły

Usługi głosowe

Platforma usług FineCALL.PL została opracowana z myślą o stworzeniu elastycznej, nowoczesnej i stabilnej ale równocześnie efektywnej kosztowo alternatywy dla usług głosowych świadczonych w oparciu o tradycyjne łącza analogowe oraz wyjątkowo kosztowne rozwiązania ISDN. Naszym celem było dodatkowo zapewnienie wymagającym Klientom Biznesowym co najmniej takich funkcjonalności jakie oferuje ISDN.

Zapytaj o szczegóły

Transmisja danych

Własna rozległa światłowodowa sieć szkieletowa w obrębie Wrocławia i okolic umożliwia nam zrealizowanie transmisji cyfrowej IP.
Usługa transmisji danych umożliwia bezpieczną transmisję oddzieloną od publicznego Internetu – jak przez sieć wewnętrzną Klienta, za to bez konieczności inwestycji we własną infrastrukturę oraz bez ponoszenia kosztów utrzymania własnej infrastruktury.

Zapytaj o szczegóły

Dzierżawa włókien

Usługa polega na dzierżawie włókien światłowodowych, pomiędzy wskazanymi lokalizacjami w sieci światłowodowej FineMEDIA. W ramach usługi wykonywane jest przyłącze do wskazanych przez Klienta lokalizacji. Łącze zakończone jest na przełącznicy światłowodowej, wyposażonej w gniazda SC/PC lub na życzenie Klienta inny standard styków światłowodowych.

Zapytaj o szczegóły

Kolokacja

Kolokacja jest usługą polegającą na wynajmie przestrzeni na sprzęt teleinformatyczny wraz z gwarantowanym zasilaniem i odpowiednim podłączeniem telekomunikacyjnym.
Państwa serwery umieszczane zostają w Centrum Danych naszej firmy, które posiada pełną infrastrukturę fizyczną oraz teleinformatyczną potrzebną do bezawaryjnej pracy urządzeń oraz zapewnia ciągły dostęp do sieci Internet.

Zapytaj o szczegóły

Zadzwoń i skorzystaj
z porady naszego specjalisty

723 448 550

Wkrótce zadzwonimy do Ciebie !
Zostaw nam swoje dane do kontaktu.
Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie porozmawiać :)
Zadzwonimy w godzinach naszej pracy od 8:00 - 18:00.
coś tam coś tam hjajaja
Może jednak nie :)
×
×
WordPress Popup Plugin
Skip to content