Dla biznesu

FineMEDIA jest regionalnym operatorem telekomunikacyjnym działającym na terenie Dolnego Śląska od 2001r.

 

Świadczymy usługi szerokopasmowego dostępu do internetu, cyfrowej telefonii oraz cyfrowej telewizji na bazie własnych zasobów informatycznych i telekomunikacyjnych.

Wybierz rozwiązanie dla swojego biznesu

Dysponujemy własną rozległą światłowodową siecią szkieletową i dostępową, w obrębie Wrocławia i okolic. Sieć FineMEDIA na poziomie większych węzłów zachowuje strukturę pierścieniową, co oznacza, iż każdy węzeł zasilany jest conajmniej z dwóch stron. Sprawia to, że w przypadku przerwania jednego z traktów światłowodowych, zachowana jest ciągłość działania usługi.

Dostęp do internetu

Dysponujemy własną siecią światłowodową obejmującą większą część Wrocławia i okolic. Dzięki rozległej sieci, wielu bezpośrednim stykom z innymi operatorami telekomunikacyjnymi oraz dostępowi do międzyoperatorskich punktów wymiany ruchu jesteśmy w stanie zagwarantować zerowy poziom strat pakietów, najniższe opóźnienia i najkrótsze ścieżki routingu.

Zapytaj o szczegóły

Usługi głosowe

Platforma usług FineCALL.PL została opracowana z myślą o stworzeniu elastycznej, nowoczesnej i stabilnej ale równocześnie efektywnej kosztowo alternatywy dla usług głosowych świadczonych w oparciu o tradycyjne łącza analogowe oraz wyjątkowo kosztowne rozwiązania ISDN. Naszym celem było dodatkowo zapewnienie wymagającym Klientom Biznesowym co najmniej takich funkcjonalności jakie oferuje ISDN.

Zapytaj o szczegóły

Transmisja danych

Własna rozległa światłowodowa sieć szkieletowa w obrębie Wrocławia i okolic umożliwia nam zrealizowanie transmisji cyfrowej IP.
Usługa transmisji danych umożliwia bezpieczną transmisję oddzieloną od publicznego Internetu – jak przez sieć wewnętrzną Klienta, za to bez konieczności inwestycji we własną infrastrukturę oraz bez ponoszenia kosztów utrzymania własnej infrastruktury.

Zapytaj o szczegóły

Dzierżawa włókien

Usługa polega na dzierżawie włókien światłowodowych, pomiędzy wskazanymi lokalizacjami w sieci światłowodowej FineMEDIA. W ramach usługi wykonywane jest przyłącze do wskazanych przez Klienta lokalizacji. Łącze zakończone jest na przełącznicy światłowodowej, wyposażonej w gniazda SC/PC lub na życzenie Klienta inny standard styków światłowodowych.

Zapytaj o szczegóły

Kolokacja

Kolokacja jest usługą polegającą na wynajmie przestrzeni na sprzęt teleinformatyczny wraz z gwarantowanym zasilaniem i odpowiednim podłączeniem telekomunikacyjnym.
Państwa serwery umieszczane zostają w Centrum Danych naszej firmy, które posiada pełną infrastrukturę fizyczną oraz teleinformatyczną potrzebną do bezawaryjnej pracy urządzeń oraz zapewnia ciągły dostęp do sieci Internet.

Zapytaj o szczegóły

Zadzwoń i skorzystaj
z porady naszego specjalisty

723 448 550

Dane kontaktowe

FineMEDIA
ul. Zwycięska
14e/4 lok. 6
53-033 Wrocław
pon-pt: 10:00-17:00

Skip to content