Obecnie na zachodzie Wrocławia mamy awarię. Dział techniczny wykrył problem i jest w trakcie naprawy. Prosimy o cierpliwość.

Zakres ulic objętych awarią: Białowieska, Graniczna, Idzikowskiego, Małopanewska, Bema, Na szańcach, Grabskiego, Zielińskiego, Matejki, Sikorskiego, Dedala, Daktylowa, Wojanowska, Błońska, Prężycka, Dmowskiego, Mieszczańska, Kleczkowska, Buczacka, Arbuzowa, Kokosowa, Mączna, Litomska, Bajana, Stabłowicka, Poprzeczna, Rodziewiczówny, Jaracza, Drzewieckiego.

EDIT: Wiemy co się stało! Niestety, robotnicy pracujący na budowie biurowca przy Placu Dominikańskim chyba nie lubią internetu. Prowadząc prace uszkodzili kilka światłowodów różnych operatorów telekomunikacyjnych. Cierpimy teraz w całej internetowej rodzinie. Ale głowy do góry! Uwijamy się i wkrótce internet Finemedia ruszy znowu pełną parą!

EDIT2: Otrzymaliśmy informację od służb technicznych, które pracują na miejscu, że usunięcie awarii powinno potrwać do około godziny 19. Prace mogą się wydłużyć, ponieważ uszkodzone zostały węzły światłowodowe kilku operatorów, co wpływa to na stopień skomplikowania naprawy.

EDIT3: Warunki nie sprzyjają. Godzina 19 stoi pod znakiem zapytania. Obiecujemy że będziemy tu dla Państwa do skutku.

EDIT4 (godz. 19:40): Technicy będący na miejscu ocenili, że prawdopodobnie za około 2 godziny awaria powinna zostać usunięta. Czekamy na dalsze, mamy nadzieję, że tylko dobre wiadomości od nich.

W chwili obecnej nasze służby serwisowe usuwają powstałą usterkę. Na bieżąco będziemy Państwa informować o postępie prac.

EDIT5 (godz. 21:50): Dobra wiadomość! Otrzymaliśmy właśnie informacje, że wszystkie prace dotyczące przywracania usług zostały zakończone.

Pozdrawiamy,
Zespół FineMEDIA

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>